Obchodní údaje

Manželé Činčalovi 
INTRA INFO SERVIS
FA REGINA
Malenovice 237
Frýdlant nad Ostravicí 
CZ 739 11
IČO: 66697221

Reference:

Manželé Činčalovi, Ing. Tomáš Činčala, NMD a Regina Činčalová, jsou distributoři produktů firmy Lifestyles od roku 1998. U společnosti Lifestyles Canada si můžete vyžádat reference, doporučení a potvrzení o tom, že jmenovaní jsou skutečně tím, za které se vydávají, a že mají platná oprávnění k této činnosti. Kontakty na kancelář společnosti Lifestyles najdete níže.
 

Dodací podmínky:

Objednávky vyřizujeme obratem, objednávky přijaté do 10:00 zpravidla odesíláme tentýž den, po 11:00 následující pracovní den po objednání. Pokud to z nějakého důvodu není možné, upozorníme vás e-mailem, SMS, nebo telefonicky. Objednávky na dobírku, přijaté do 10:00 hod. se snažíme dodat druhý den (PPL kurýr). Objednávky INTRA TRIO registrovaných zákazníků a distributorů s platnou Licencí nebo kartou Lifestyles, odesíláme z pobočky Lifestyles v Brně.

 

Způsob dopravy

Zboží zasíláme do 48 hodin na dobírku službou PPL nebo Českou poštou.

Dopravné a balné

Balné neúčtujeme. Poštovné, dopravné je: 
 
  • při platbě dobírkou: 141 Kč
  • při platbě převodem (předem na účet č. 12000 25887/2310): 100 Kč

Před potvrzením objednávky je výše poštovného zobrazena. Systém ji vypočítává automaticky.

Záruční podmínky:

Zboží objednané pomocí internetu nebo telefonicky (včetně SMS) lze vrátit bez udání důvodu do 14ti dnů. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené. Vzhledem k tomu, že se jedná o potraviny (potravinové doplňky), musí obal výrobku zůstat neporušený.
Po doručení na naši adresu (ne dobírkou!) vám bude vrácena částka, kterou jste za zboží zaplatili včetně poštovného ve směru od nás k vám.
U Intry je navíc poskytována společností Lifestyles tzv. "třicetidenní záruka spokojenosti". To znamená, že pokud s Introu nejste z nějakého důvodu spokojeni, můžete ji během 30 dní vrátit (i otevřenou) a bude vám vrácena částka, kterou jste zaplatili (v tomto případě bez případného poštovného).

 

Ceny za zboží:

Ceny i podmínky slev jsou pevně stanoveny společností Lifestyles a jen tato je oprávněna je měnit. Povinností distributora je nabízet zboží pouze za ceny stanovené společností Lifestyles. Toto ustanovení dává rovné podmínky pro všechny distributory a nesmí být porušeno.
Pokud byste se setkali s porušením tohoto pravidla, oznamte to přímo společnosti Lifestyles. Kontakt níže.
 

Prohlášení o výši dosahovaných příjmů:

Společnost Lifestyles je hrdá na to, že díky její obchodní příležitosti dosahují distributoři vysokých příjmů a jejich zdraví se používáním kvalitních výrobků upevňuje. Je však důležité si uvědomit, že určité výdělky nelze považovat za reprezentativní, to znamená, že příjmy, kterých distributor může dosáhnout, se liší případ od případu, a záleží pouze na snaze každého jednotlivce.

Prohlášení o účincích na zdraví:

Informace uváděné na těchto stránkách nemají zastupovat odborná lékařská vyjádření. Nejsou určeny ke stanovování diagnóz, léčbě či předepisování léčiv a nenahrazují lékařské služby. Před zahájením diety, cvičení či jiného zdravotního programu je vhodné poradit se s kvalifikovaným odborníkem. Výsledky při užívání produktů se u různých lidí mohou lišit.

Prohlášení o produktech:

Uváděné výrobky nemusí být dostupné ve všech zemích. Podrobnosti se dozvíte na své pobočce Lifestyles, nebo u svého distributora. Přísady výrobků se mohou v jednotlivých zemích mírně lišit. Úplný seznam přísad naleznete na etiketě výrobku.
 

Kontakty na společnost Lifestyles

Lifestyles Czech Republics
LIFESTYLES Czech Republic, s.r.o.
Hlavní 131, 624 00 Brno
tel.: +420 541425425
e-mail: czech@lifestyles.net 
 
Lifestyles EURO
1 Sable Court
Sylvan Way
Southfields Business Park
Basildon, Essex
SS15 6TU
Phone: +44 (0)1268548969
e-mail: euro@lifestyles.net